Интеллиан т130В 3-осни глобални морски сателитски ТВ систем са антеном од 125 цм (49,2") и ВорлдВиев ЛНБ (Т3-131АВС)
Out of stock
- МАРКА:
- INTELLIAN
- МОДЕЛ:
- t130W
- ДЕО #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
Интеллиан т130В 3-осни глобални морски сателитски ТВ систем са антеном од 125 цм (49,2") и ЛНБ-ом ВорлдВиев (Т2-1317В2)
Интеллианов т130В је идеално прилагођен потребама већих јахти, радних чамаца и комерцијалних пловила од 80' и више. Са стабилизацијом по 3 осе, широким опсегом елевације и неограниченим азимутом без одмотавања кабла, ове антене су способне за пријем чак и када раде близу екватора или у поларним регионима. Дизајнирани су, произведени и тестирани да издрже најсуровије морске и временске услове.
Интеллиан ВорлдВиев ЛНБ – систем једне антене направљен да заузме свет
Дизајниран и произведен од стране Интеллиан-овог интерног инжењеринга, ексклузивни Интеллиан ВорлдВиев ЛНБ модул нуди беспрекорно пребацивање између кружно поларизованог програмирања у Северној, Централној и Јужној Америци и линеарног поларизованог програмирања коришћењем Универсал Куад ЛНБ-а у Европи, на Блиском истоку и у Азији и Пацифику са својим уграђени систем за аутоматску контролу угла нагиба.
Уживајте у беспрекорном пријему глобалне сателитске телевизије
Са могућношћу примања вишепојасних и мултиполаризационих сателитских ТВ услуга широм света, наутичари више не морају ручно да искључују ЛНБ унутар антенске куполе када пловило пређе у другу област сателитске ТВ услуге. Уживајте у непрекидном пријему сателитских ТВ програма практично свуда где идете уз Интеллиан ВорлдВиев ЛНБ.
Specifications
| МОДЕЛ | t130W |
|---|---|
| ДЕО # | T3-131AWS |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | SATELLITE TV |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| МАРКА | INTELLIAN |
| НЕТВОРК | DIRECTV, DISH NETWORK |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| АНТЕННА СИЗЕ | 125 cm (49.2 inch) |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ТЕЖИНА | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |