Интеллиан т240ЦК 3-осни Ц-Ку Дуал Банд глобални систем са 240 цм (94,5 инча) рефлектором и ВорлдВиев ЛНБ Ген 2 (Т3-246АЦ)
In stock
- МАРКА:
- INTELLIAN
- МОДЕЛ:
- t240CK
- ДЕО #:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- Јужна Кореја
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
Интеллиан т240ЦК 3-осни глобални морски сателитски ТВ систем
Т240ЦК је прва антена на свету која може да прима и ХД и СД сателитске ТВ услуге на Ц-опсезима и Ку-опсезима истовремено са истог сателита. Интеллианов вишепојасни и мултиполаризујући ВорлдВиев ЛНБ омогућава корисницима да се неприметно прилагоде било којој сателитској ТВ услузи широм света једноставним притиском на дугме сваки пут када брод пређе у другу регију сателитске услуге.
Фибер Реади
Интеллиан ФиберЛинк модул повезује антену са јединицама испод палубе помоћу једног оптичког кабла без губитака, који се може покренути до 2000 М, што увелико поједностављује инсталацију на броду. Са више РФ излаза са вишеструког прекидача испод палубе, и Ц- и Ку-Банд пријемници могу бити повезани, пружајући беспрекорно корисничко искуство гостима и посади.
Ремоте Манагемент Солутион
Т240ЦК се може приступити, надгледати и контролисати са било које локације у свету приступањем АЦУ-овом уграђеном Аптус Веб софтверу, омогућавајући интеграторима да извршавају активности рутинског одржавања као управљане услуге. Ове функције укључују надоградњу фирмвера, праћење параметара праћења, евидентирање података о перформансама и дијагностику система и још много тога.
Specifications
| МОДЕЛ | t240CK |
|---|---|
| ДЕО # | T3-246AC |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | SATELLITE TV |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| МАРКА | INTELLIAN |
| НЕТВОРК | DIRECTV, DISH NETWORK |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| АНТЕННА СИЗЕ | 240 cm (94 inch) |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| ТЕЖИНА | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |