Интеллиан т80К 3-осни глобални морски сателитски ТВ систем са рефлектором од 85 цм (33,5") и универзалним четвороструким ЛНБ-ом (Т3-91АК)
Out of stock
- МАРКА:
- INTELLIAN
- МОДЕЛ:
- t80Q
- ДЕО #:
- T3-91AQ
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t80Q-System-T3-91AQ
Интеллиан т80К 3-осни глобални морски сателитски ТВ систем са тањиром од 85 цм (33,5") и ЛНБ-ом ВорлдВиев (Т3-91АК)
Оптимизовано за европско тржиште
Интеллиан пружа право решење за потребе европских купаца. Једноставно је, лако, поуздано и приступачно. За пловила којима ће можда бити потребна глобална ТВ покривеност у будућности, комплет за конверзију је такође доступан за ВорлдВиев ЛНБ модел.
Пријем ДВБ / ДВБ-С2 сигнала
Потпуно стабилизовани, 3-осни т80К је систем сателитске ТВ антене од 85 цм који је ексклузивно дизајниран да подржи гледање свих стандардних (СД) и ХД програма који се емитују кроз ДВБ и најновије ДВБ-С2 стандарде сателитске ТВ услуге.
Наменски Етхернет порт за управљање
Етернет порт за управљање на предњој страни АЦУ омогућава директну и једноставну мрежну везу између ПЦ-а и АЦУ-а. Порт за управљање подразумевано подржава ДХЦП мрежну везу, омогућавајући аутоматске ИП конфигурације и брз приступ Интеллиан-овом решењу за даљинско управљање, Аптус Веб.
Глобална сателитска библиотека
Т80К укључује унапред програмирану глобалну сателитску библиотеку која омогућава наутичарима да изаберу жељени сателит док путују из региона у регион. Прелазак из једног региона у други је једноставан као неколико додира на дугме на вашем паметном телефону или таблету.
Руггед Цонструцтион
Изграђен по Интеллиан-овим екстремно високим стандардима вибрација и удара, т80К је поједностављен, али софистициран механички дизајн способан да издржи најтеже морско окружење и гарантовано ће пратити и закључати сателитски сигнал одмах у свим временским условима.
Бежично повезивање
Уграђени Ви-Фи омогућава да АЦУ буде бежично повезан и може се укључити и искључити помоћу прекидача. Било која врста бежичних уређаја као што су рачунари, лаптопови и паметни телефони могу се користити за повезивање на АЦУ и бежично надгледање, контролу и промену поставки система.

Specifications
| МОДЕЛ | t80Q |
|---|---|
| ДЕО # | T3-91AQ |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | SATELLITE TV |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| МАРКА | INTELLIAN |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| АНТЕННА СИЗЕ | 85 cm (33.5 inch) |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | Ku BAND |
| ТЕЖИНА | 82,2 kg (181,2 livres) |
| RADOME HEIGHT | 114 cm (44.9 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |