Интеллиан т130К 3-осни глобални систем са рефлектором од 125 цм (49,2 инча) и универзалним четвороструким ЛНБ-ом (Т3-131АКС)
In stock
- МАРКА:
- INTELLIAN
- МОДЕЛ:
- t130Q
- ДЕО #:
- T3-131AQS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-t130-System-T2-1317S
Поморски сателитски ТВ систем Интеллиан т130 (Т2-1317С)
За оне који управљају већим флотама, т110В / т110К се може умрежити са било којим уграђеним, Интеллиан-овим системом сателитских комуникација (ВСАТ или ФлеетБроадбанд) како би се омогућио даљински приступ и управљање преко Аптус Веб-а, без обзира на то где се пловило налази широм света.
Са својим АЦУ који подржава Ви-Фи, корисници могу бежично да се повежу на т110В / т110К користећи Аптус ПЦ или Аптус Мобиле, иОС мобилну апликацију која је доступна за бесплатно преузимање преко Апп Сторе-а. Аптус нуди корисницима тренутну дијагностику, функције бележења перформанси и ажурирања фирмвера антене једним додиром и Глобалне сателитске библиотеке, обезбеђујући да антена у сваком тренутку пружа врхунске перформансе.
Сателитске перформансе без премца на мору
Није лако пронаћи сателит који је удаљен 22.000 миља, али захваљујући Интеллиан-овој технологији Виде Ранге Сеарцх, наше антене претражују у ширем опсегу и закључавају сигнал за неколико секунди – четири до пет пута брже од конвенционалних антена.
Држање тог сигнала док је у току или када се чамац креће је још један разлог да одаберете Интеллиан. Наша патентирана Динамиц Беам Тилтинг (ДБТ) технологија користи интелигентну анализу снопа у реалном времену како би одржала најјачи сигнал чак и када пловило крстари великом брзином или у тешким временским условима. Такође смањује потребу за сталним подешавањем антене, смањујући укупно хабање и хабање антене.
Specifications
| МОДЕЛ | t130Q |
|---|---|
| ДЕО # | T3-131AQS |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | SATELLITE TV |
| МАРКА | INTELLIAN |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | Ku BAND |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | CE COMPLIANCE, FCC |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |