Интеллиан и6П поморски сателитски ТВ систем са рефлектором од 60 цм (23,6 инча) и универзалним четвороводним ЛНБ-ом (Б4-619К)
In stock
- МАРКА:
- INTELLIAN
- МОДЕЛ:
- i6P
- ДЕО #:
- B4-619Q
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6P-System-B4-619Q
Интеллиан и6П поморски сателитски ТВ систем са рефлектором од 60 цм (23,6 инча) и универзалним четвороводним ЛНБ-ом (Б4-619К)
Интеллиан и6/и6П пружа одличне перформансе и ефикасност комерцијалног нивоа у поређењу са антенским системима сличне величине. и6/и6П је идеално дизајниран за чамце преко 70 стопа. Традиционално, веће поморске сателитске антене имале су огромну тежину и компликоване проблеме са инсталацијом каблова. Захваљујући дизајну једног кабла и6 и технологији вакуумског формирања, и6/и6П је још једном показао да већи може бити лакши и једноставнији. Са Интеллиан МИМ-ом, наутичари могу да уживају у окретању канала путем аутоматског пребацивања сателита као код кућног система. Погледајте водич за инсталацију ДИСХ Нетворк МИМ-а за више детаља.
Са својим патентираним иновацијама у технологији Виде Ранге Сеарцх (ВРС) и Динамиц Беам Тилтинг (ДБТ), и6/и6П увек може понудити најпрецизније могућности праћења и супериоран квалитет пријема сателитског сигнала у екстремно тешким морским условима.
Најиновативнији дизајн и6/и6П је интегрисани ХД и ТриСат модули у његовој контролној јединици. Ово омогућава наутичарима могућност да лако приступе својим омиљеним ХДТВ каналима од водећих провајдера сателитских ТВ услуга баш као што су навикли да раде код куће.
и6/и6П има уграђен ГПС систем који побољшава брзину аквизиције сателитских сигнала. Поред тога, и6П обезбеђује уграђени систем аутоматске контроле угла нагиба за одржавање оптималне јачине сигнала и повећање квалитета сателитског пријема у областима са слабом покривеношћу сателитским сигналом.
Чврсто држите сигнал
Интеллиан-ов ексклузивни Динамиц Беам Тилтинг (ДБТ) користи под-рефлектор високих перформанси, који се стално прилагођава, који омогућава антени да остане најјачи сигнал у сваком тренутку док пловило крстари великом брзином.
Брже добијање сигнала
Интеллиан-ов ексклузивни алгоритам за претрагу широког опсега (ВРС) омогућава антени да претражује, проналази и закључава сигнал са невероватном брзином и прецизношћу.
Једноставна и лака инсталација
Са једним каблом за повезивање антене и АЦУ, Интеллиан и6 системи се брзо и лако инсталирају. Наш напредни АЦУ је дизајниран тако да захтева минимално подешавање како бисте могли да почнете да уживате у ТВ програмима на свом броду за трен ока.
Укључите своје омиљене ХДТВ канале
Интеллиан-ов и6/и6П обезбеђује ХД канале из Ку-опсега. ХД модул је заправо уграђен у контролну јединицу антене Интеллиан и6/и6П за беспрекорну интеграцију и једноставну инсталацију.
Уграђен ГПС
Интеллиан и6/и6П укључује уграђени ГПС за лакши рад и брже добијање сигнала. Омогућава и6/и6П да има већу прецизност и лак рад где год да пловило плови.
Перформансе без премца
Пречник рефлектора 60 цм са покривеношћу широм земље за Северну и Јужну Америку, Европу и регионалне услуге широм света.
Бежично повезивање и Аптус мобиле
Уграђени Ви-Фи омогућава бежично повезивање АЦУ-а. Рачунари, лаптопови и паметни телефони се могу користити за повезивање на АЦУ и бежично праћење, контролу и промену подешавања система. Интеллиан Аптус мобиле је доступан за преузимање за приступ АЦУ преко Ви-Фи мреже и управљање антеном са њихових иПхоне, иПад или других мрежних уређаја. иПхоне и иПад су регистровани заштитни знакови компаније Аппле Инц.

Specifications
| ИСПОРУКА ИЗ | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| МОДЕЛ | i6P |
| ДЕО # | B4-619Q |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | SATELLITE TV |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| МАРКА | INTELLIAN |
| НЕТВОРК | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| АНТЕННА СИЗЕ | 60 cm (23.6 inch) |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | Ku BAND |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | CE COMPLIANCE, FCC |
| ТЕЖИНА | 20,0 kg (44,0 livres) |
| RADOME HEIGHT | 72 cm (28.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 70 cm (27.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 46dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 5º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 45º / sec |
| TURNING RATE | 45º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 70 FEET |
| RF OUTPUT | QUAD OUTPUT |
Feature
- Функција аутоматске претраге и идентификације сателита
- 2-осни систем за праћење велике брзине
- Параболична антена пречника 60 цм (24 инча) за пријем сателитских сигнала Ку-Банд
- Кружна или линеарна поларизација у зависности од региона и изабраног ЛНБ-а
- Уграђени ХД модул за Ку-банд ХД ТВ пријем
- иК² технологија вам омогућава да брзо подесите, одржавате солидну блокаду сигнала и уживате у омиљеним ТВ програмима у тихој удобности
- Алгоритам за претрагу широког опсега (ВРС) пружа најбрже аквизицију сигнала доступног било где
- Технологија Динамиц Беам Тилтинг (ДБТ) користи интелигентну анализу снопа у реалном времену како би осигурала врхунски квалитет сигнала док елиминише наметљиву позадинску буку која се јавља код конвенционалних антена
- Интуитивне контроле и дигитални сателитски приказ информација на АЦУ
- Бежична аутоматизована ажурирања и дијагностика преко Аптус ПЦ-а и Аптус Мобиле-а
- ДЦ излазни порт за лако напајање Интеллиан МИМ-а или Схав декодерског модула
- Више пријемника и телевизора може се повезати помоћу вишеструког прекидача или Интеллиан МИМ (Мулти-Сателлите Интерфаце Модуле)
- Користећи МИМ, главни пријемник се може изабрати да контролише циљни сателит
- У Северној Америци, када користите Дисх или Белл ТВ, МИМ је неопходан, који омогућава аутоматско пребацивање сателита са даљинског управљача баш као код куће
- и6 укључује уграђени ГПС унутар антенске јединице за брже добијање сигнала. Бродски ГПС се такође може повезати преко НМЕА 0183 порта на задњем панелу АЦУ-а
- Пречник антенског радара 70 цм (27,5 инча).
- Антена тежи мање од 20 кг (44 лбс)
- Водећи у индустрији 3-годишња гаранција на делове и израду са 2-годишњом гаранцијом на рад за све антенске системе, осигуравајући безбрижност са вашим улагањем у хардвер
- Нова политика гаранције (3 године делова и 2 године рада) важи само за производе купљене након 1. јануара 2017.
What's included
Сви сателитски системи стандардно укључују следеће делове
- Антена и радом 60 цм (24″) рефлектор и ЛНБ
- АЦУ (Контролна јединица антене)
- Програм ПЦ контролера (укључен ЦД са софтвером)
- Упутство за инсталацију и рад
- Шаблон за инсталацију
- Водич за брзу инсталацију
Инсталациони комплет
- АЦУ носач за монтажу на сто × 2ЕА
- 15 м (49 фт) × 1ЕА Антенна-АЦУ РГ6 коаксијални кабл
- 3 м (10 стопа) × 1ЕА АЦУ-ИРД РГ6 коаксијални кабл
- 10 м (33 фт) × 1ЕА ДЦ кабл за напајање
- 1,8 м (6 стопа) × 1ЕА ПЦ серијски кабл
- Конектори и завртњи