Тхураиа ВЕ Сателитска Хотспот
In stock
- МАРКА:
- THURAYA
- ДЕО #:
- WE
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-WE-Satellite-Hotspot
Једна СИМ, приступна тачка са два режима
Тхураиа ВЕ је једина приступна тачка на тржишту која нуди могућност двоструког режима. Проширује покривеност података нудећи сателитске и ЛТЕ услуге широкопојасног преноса података које вам омогућавају да са лакоћом улазите и излазите из подручја земаљске покривености.
Ручни или аутоматски избор мреже
Тхураиа ВЕ вам омогућава флексибилно пребацивање између мрежа подешавањем функције аутоматског пребацивања мреже на веб интерфејсу или апликацији за паметне телефоне. Врућа тачка ће се аутоматски пребацити са ваше подразумеване мреже на другу мрежу када будете ван покривености.
Позиви и текстуалне поруке у сателитском режиму
Тхураиа ВЕ апликација претвара ваш паметни уређај у сателитски телефон, омогућава вам да приступите листи контаката вашег постојећег телефона да бисте обављали сателитске позиве и СМС-ове када је одабран сателитски режим.
Интерфејс једноставан за коришћење
Да би у потпуности контролисала приступну тачку, Тхураиа је развила интерфејс прилагођен кориснику којем се може приступити или преко веба или преко мобилне апликације компатибилне са иОС и Андроид системима.
Обједињене комуникације
Са Тхураиа ВЕ, можете претворити било коју област у Ви-Фи приступну тачку, повезати све своје уређаје и апликације, уживати у интернету тако што ћете повезати до 10 паметних уређаја на Тхураиа ВЕ Ви-Фи приступну тачку у радијусу од 30 метара или више.
Лаган и издржљив
Тежи само 1 кг, Тхураиа ВЕ је компактан, лаган и преносив, нуди могућност повезивања гласа и података у покрету. Поседује глобално признату оцену заштите од уласка ИП54 која обезбеђује заштиту од прашине и воденог прскања из било ког смера како би издржала оштра окружења.
Specifications
| ИСПОРУКА ИЗ | DUBAI, UAE |
|---|---|
| ДЕО # | WE |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| МАРКА | THURAYA |
| НЕТВОРК | THURAYA |
| СЕРВИС | THURAYA IP |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | PORTABLE |
| ВРСТА ПРИБОРА | TERMINAL |
| ПОДРЖАНИ ЈЕЗИЦИ | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | INTERNET, EMAIL |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 2 САТЕЛИТА |
| ЛЕНГТХ | 230 mm |
| ВИДТХ | 197 mm |
| ДУБИНА | 24 mm |
| ТЕЖИНА | 1.0 kg |
Тхураиа ВЕ Мапа покривености

Тхураиа робусна сателитска мрежа обезбеђује покривеност на најудаљенијим локацијама, обезбеђујући сателитску комуникацију без загушења како бисте били повезани у сваком тренутку. Од иновативног сателитског дизајна до поузданости сваког Тхураиа уређаја и додатне опреме, ми пружамо заиста супериорно решење за сателитску комуникацију изван граница земаљских система и целуларних мрежа.
Тхураиа мрежа не покрива ни северну ни јужну Америку.